Zechsal näohooldus 50ml

Prindi
Uudne magneesiumipiima baasil vahend vistrike ja nahapunetuse teraapiaks
Vähendab aknet ja punetust
Desinfitseerib nahka ja aeglustab naharasu teket
Dermatoloogiliselt testitud pH <8
Müügihind14,95 €
Allahindus
Kirjeldus

Magneesiumipiim rahustab nahka, leevendab aknet ja vähendab punetust. On siiski ka mõned puudused. Näiteks väga aluseline koostis (>11) mis võib põhjustada väga tugevat naha kuivust, eriti kui kasutada sageli. Zechsal Skin Balm tootes on ph probleem lahendatud toote omadusi vähendamata. Selles tootes on magneesiumipiim tehtud Zechstein maardla magneesiumist ja Belgia dolomiidist.

Kasutamine:

Akne korral

Puhastada nahk hoolsalt. Kanda vedelik vistikutele puuvillast vatipadja, harja või sõrmedega. Vältida silmaümbrusnahka. Lasta toimida vähemalt 10 min (soovi korral kauem). Vajadusel loputada jäägid sooja veega maha

Näomaski jaoks

Puhastada nahk hoolsalt. Kanda näonahale sõrmede, harja või puuvillase vatipadja abil. Lasta toimida 10 min, et vedelik kuivaks. Loputada leige veega, kanda pehmendav, looduslik kreem näole (Zechsal kehakreem)

Säilib avatuna 3 kuud

Koostis:

Kõik koostisained, mis on lisatud magneesiumipiimale pärinevad looduslikest allikatest ja on sertifitseeritud märgistega Ecocert ja BDIH.

Aqua (Vesi)

Cyclodextrin (Tärklise põhjal siduvaine)

Magnesium hydroxide (Magneesiumkloriid, mis on lastud reageerida kaltsium magneesium karbonaadiga. Vähendab ja kuivatab naharasu)

Propanediol (Fermenteeritud roosuhkur. Looduslik säilitusaine. Rahustab nahka)

Melaleuca alternifolia leaf oil (Teepuuõli. Desinfitseerib ja soodustab magneesiumipiima toimet seebumist rasusele nahale)

Hydroxypropylcellulose (Puidupõhine paksendav aine)